Máte radi vzácne kamene, minerály?

Nosíte ich vo forme šperkov, v kabelkách, vreckách kabátov atď.?

Zdobia Vás a vašu domácnosť?

Čo tak mať svoj obľubený kamienok v aute, alebo blízko seba napr. vrámci kľučov?

 

Práve posledná otázka nás inšpirovala k príjemnej a krásnej tvorbe s kamienkami.

Veríme, že Vás niektoré oslovia a nájdu si u vás nový domov:).

Možno budú skvelým darčekom napr. pre otca, mamu, sestru, brata, kamarátku alebo pre seba!

 

divider

Cena Kamienkového Klipu závisí od typu a veľkosti kamienka / od cca 6 - 10 eur /.

V ponuke sú rôzne minerály, zvoliť si môžete podľa popisu alebo intuitívne.

Môžete ho umiestniť cez kovový klip do auta, (či kdekoľvek inde napr. na radiator) 

a tak ho mať stále vo svojej prítomnosti.

Kamienkové prívesky môžete upevniť napr. na kľúče alebo kabelku. 

Cena závisí od veľkosti kamienka / od 3 - 5 eur /

Citrín - ako symbol pokoja, pohody, tepla, istoty, spokojnosti, pomáha nám uskutočniť svoje priania, dodáva odvahu púšťať sa do nových vecí, priťahuje úspech a bohatstvo, priaznivo vplýva na imunitný systém, pokožku, žalúdok a tráviaci trakt.

 

Avanturín – symbol šťastia a príležitosti, radosti, harmónie, lásky a nádeje, pozitívne vpýva na srdce, zmierňuje kožné ochorenia, vyrážky, ekzémy.

 

Žltý Jadeit - symbol čistoty, harmónie, mieru a vyrovnanosti, podporuje cinnosť srdca, tlmí bolesti hlavy, účinný pri poruchách kostí, bolesiach kĺbov,  navodzuje pokojný spánok a pekné sny.

 

Tigrie Oko - ako ochranný kameň, ktorý v sebe spája pozemskú energiu s energiami Slnka, uzemňuje a zahrieva, posilňuje zrak a napomáha nočnému videniu, uzdravuje krk, odstraňuje kŕče a bloky.

 

Modrý Achát - prináša úspech, dáva odvahu, podporuje hľadanie pravdy, utišuje všetky typy bolesti, podporujúci pre budúce matky - chráni vznikajúci život.

 

Červený Achát - symbolizuje pokoj a mier, eliminuje zlé energie v živote, zvyšuje šťastie.

 

Labradorit - mystický kameň intuície, meditácie a aury, upokojuje myseľ, podporuje kreativitu, presnosť vyjadrovania, tíši bolesti chrbta a kostí, zlepšuje zrak.

 

Obsidián - kameň obdarený tvorivými schopnosťami a silno ochranný kameň, odháňa všetko negatívne a odstraňuje nepriateľské myšlienky.

 

Jaspis - ponúka oporu a pomoc vo chvíľach stresu, prináša pokoj a uvedomenie , pohlcuje negatívne energie, odstraňuje z prostredia elektromagnetické a iné znečistenie vrátane radiácie. Červený jaspis odstraňuje jedovaté latky z pečene, krvi a obehového systému. 

 

Opál  - symbol lásky a vášne, dodáva sebavedomie a posilňuje myseľ, podporuje intuíciu, pomáha pri liečbe infekčných a vírusových ochorení, posilňuje vnímanie a dodáva životnú energiu, podporuje liečbu cukrovky, pľúcnych a srdcovocievnych ochorení, uľahčuje pôrod aj PMS.

 

Fluorit - používa sa ako meditačný kameň, pomáha nám vnímať a chápať energie. Zelený fluorit je mimoriadne účinný pri pohlcovaní negatívnych energií z okolitého prostredia, uvoľňuje prúd intuície, pomáha pri žalúdočných problémoch a črevných kŕčoch.

 

Dalmatínsky Jaspis - pôsobí emocionálne ukľudňujúco a vyvažujúco, podporuje umelecké a kreatívne prejavy, ochraňuje pred negatívnym myslením a skleslosťou, regeneruje a lieči poškodené tkanivá, čistí krv, udržuje dobrú pamäť do vysokého veku.

 

Malachit - kameň nových začiatkov, zmeny, kreativity, otvára srdce pre lásku, dodáva človeku silu, pomáha pri cestovných horúčkach, zmierňuje priebeh chorôb.

Objednať