Yoga Studio sa zrodilo z myšlienky vytvoriť priestor, ktorý by priniesol rovnováhu, pokoj a relaxáciu uprostred rušného každodenného života pre všetkých milovníkov jogy.

 

Našim cieľom je poskytnúť pohodlný a prijemný priestor, v ktorom nájdete pokoj, pohodu a výživu pre vaše telo, dušu a myseľ.

 

Je to miesto, kde nájdete a objavíte kúzlo jogy, inšpirujete sa, dostanete chuť učiť sa, maximalizovať svoje silne stránky, objaviť a rozvíjať úroveň svojich fyzických schopnosti, čeliť výzvam a osobnostne rásť.

Image
Namaste a vítajte v Yoga Studiu

Prečo navštíviť Yoga Studio?

divider

V príjemnom, teplom a voňavom prostredí dreveného zrubu vám ponúkame rôzne štýly jogy, z ktorých si môžete vybrať podľa svojich potrieb. Hodiny sú vhodné pre úplných začiatočníkov až po veľmi pokročilých.

Môžete si prísť zacvičiť pomalú a zdravotne zameranú Hathajogu, Flowjogu v rytme svojho dychu, alebo silovo náročnejšiu a rýchlu Powerjogu.

Myslíme aj na najmenších a ponúkame hodiny jogy pre detičky rôzneho veku.

Bez ohľadu na úroveň jednotlivca a jeho skúseností, každá hodina ponúka možnosť nechať stres a starosti za sebou, a obnoviť tak duševnu a fyzickú pohodu.

Hodiny jogy sú kreatívne, inovatívne a vedené vysoko kvalifikovanými a milými inštruktorkami, ktoré sa postarajú o prijemnú atmosféru a pokoj počas hodiny, a rady sa podelia o svoje znalosti a lásku k joge aj s Vami.

Okrem cvičení organizujeme rôzne workshopy, víkendy a jednorazové akcie, ktoré určite uspokoja vašu túžbu po objavovaní jogy.

Yoga Studio má obmedzený počet miest, čo umožňuje individuálny a terapeuticky prístup ku každému zvlášť.

Veríme, že joga je kľúčom ku zdravému, šťastnému, vyrovnanému a pokojnému životu. A to je dôvod, prečo sa zameriavame na to, čo robíme a snažíme sa Vám poskytnúť to najlepšie z jogy.

Naše kurzy jogy vám pomôžu dostáť sa do formy, splnia vaše potreby, uvoľnia vaše telo a myseľ od stresu každodenného života.

Sme si isté, že po každom cvičení budete odchádzať s väčšou dávkou pozitívnej energie, posilnení a omladení. Joga môže byt pre každého, príďte a prekvapte sami seba...